Spook Records


Spook Records
jest niezależnym labelem wspierającym głównie scenę hardcore i podziemie muzyczne. Przedsięwzięcie opiera się na na starej, prostej zasadzie D.I.Y. (= zrób to sam)!
Strategia Spook Records to wydawanie, dystrybucja czy promowanie zespołów, które w normalnych komercyjnych wytwórniach nie mają szans na zaistnienie. SR jest alternatywą na panujące obecnie w naszym kraju układy i sprowadzanie muzyki do pozycji marketingowego produktu.
Jesteśmy nastawieni na promowanie zespołów, nie zarabianie na nich. Główny cel /idea to zwrot nakładów, a nie szybki zysk. Mamy jednak nadzieję, że wpływy ze sprzedaży pozwolą muzykom na szerszą promocję ich twórczosci, a nam umożliwią dalsze działania.
Spook Records powstało z inicjatywy jednej szalonej osoby, która swoją pasją i zaangażowaniem potrafiła zgromadzić wokół siebie skromną liczbę zainteresowanych ludzi.
Wytwórnia popiera takie ruchy jak Straight Edge, który narodził sie wraz z powstaniem gatunku muzyki hardcore oraz propagowanie tak pozytywnych reakcji jak : wegetarianizm, organizacje praw człowieka i zwierząt, ochrona środowiska itp. itd.

E-mail : spooky[at]spookrecords.com
WWW: www.spookrecords.com
Profil MySpace: www.myspace.com/xspookrecordsx
Streemo portal : www.streemo.pl/spookrecords
Muzzo portal: http://muzzo.pl/artysta/spook-records,20115
Adres:
Biuro centralne:
ul. Świętokrzyska 12 / 409
30-015 Kraków
Tel. (012) 632 55 38

Biuro:
ul. Gramatyka 8A/423
30-071 Kraków
Tel. (012) 617 43 61
blog comments powered by Disqus