Under Dead Skin

okładka
Info
Czas trwania: 52 min.
Rok wydania: 3/2010
Zespół: Empty Playground

"Under Dead Skin" to debiutancki album poznańskiego Empty Playground - ponad 50 minut ekstremalnego miksu. Zespół bez jakiegokolwiek zażenowania czy ograniczeń sięga po klasyczne gore’owe riffy by po chwili znaleźć się w black metalowym klimacie okraszonym elektronicznym beatem. Zespoł charakteryzuje brak ograniczeń w jakimkolwiek stylu muzycznym, jak zapewniają twórcy - tak ekstremalnego albumu nie słyszeliście już dawno.

Całość została przygotowana z należytą  starannością pod względem produkcji muzycznej, za którą  odpowiedzialni byli bracia Wiesławscy z białostockiego Hertz Studio, jak i strony wizualnej począwszy od charakteryzacji podczas sesji zdjęciowej, za którą odpowiedzialna była grupa Krysiuk&Kajko, którą przygotował znany charakteryzator Grzegorz Gawrysiak, kończąc na grafice 9 panelowego digi packa rozkładanego w kształcie litery T którą przygotował mentalporn.com.

Wraz z debiutanckim albumem dostępna będzie limitowana do 500 sztuk ręcznie numerowana  7"EP`ka o wdzięcznym tytule "Make My Pain Go Away" wydana na czerwonym winylu, oraz specjalne limitowane pakiety z koszulkami i EP`kami.


Lista utworów

 1. Godless
 2. Exit Room 1
 3. What`s Inside Me
 4. Enter Room 3
 5. Morning of the Beast
 6. Enter Room 4
 7. C.O.H.F.
 8. Exit Room 4
 9. Rage
 10. Enter Room 6
 11. God Is Testing You
 12. Enter Room 7
 13. All I Have
 14. Enter Room 8
 15. We Illuminate
 16. Enter Room 9
 17. D.E.V.I.L.
 18. Enter The Great Hall
 19. Stones & Styx


blog comments powered by Disqus