Life in a Beautiful Light

okładka
Info
Wydawnictwo: Universal Music Group
Rok wydania: 6/2012
Kompozytor/Muzyk: Amy Macdonald

Trzecia studyjna płyta Amy Macdonald - Life In a Beautiful Night.

Amy Macdonald zyskała międzynarodową popularność mając zaledwie 18 lat, kiedy jej debiutancki album This Is The Life i pochodzący z niego singiel o tym samym tytule, podbiły europejskie listy przebojów. Płyta This Is The Life zyskała status platyny niemal w całej Europie, w tym także w Polsce.

Od tego czasu minęło już sześć lat, ale sama Amy podkreśla, że niewiele się zmieniła. Co prawda odrobinę wydoroślała, ale jej podejście do muzyki jest nadal takie same. Młoda Szkotka zasłynęła niezwykle szczerymi folk-rockowymi piosenkami i niebywałym talentem do pisania melodii. Na najnowszej, trzeciej już płycie Life In a Beautiful Light, Amy Macdonald po raz kolejny snuje prawdziwe, życiowe historie w piosenkach, które urzekają od pierwszego dźwięku. Tak jak w zwiastującym płytę nagraniu Slow It Down. - Lubię zwykłe życie. Lubię piosenki, które publiczność może ze mną śpiewać, które coś znaczą - wyjaśnia Macdonald.

Life In a Beautiful Light powstawała w studiach nagraniowych w Londynie i w Surrey, a produkcji podjął się długoletni współpracownik Amy - Pete Wilkinson.


Lista utworów

 1. 4th of July
 2. Pride
 3. Slow it down
 4. The furthest star
 5. The Game
 6. Across the Nile
 7. The days of being young and free
 8. Left that body long ago
 9. Life in a beautiful light
 10. Human Spirit
 11. The green and the blue
 12. In the end

Materiały powiązane:


blog comments powered by Disqus