Esende Mylffon

okładka
Info
Rok wydania: 6/2006
Kompozytor/Muzyk: Tede

Płyta będąca owocem współpracy żywej legendy Polskiego Hip-Hopu – Tede oraz Mateo – młodego producenta wyłonionego w konkursie zorganizowanym przez wytwórnię Wielkie Joł przed wydaniem poprzedniego albumu Tede p.t. Notes.

Tede był tak zadowolony z utworów komponowanych przez tego niespełna 22-letniego producenta, że bez wahania powierzył mu produkcję całej nowej płyty.

Muzyka Mateo to kwintesencja Hip-Hopu w iście amerykańskim stylu. Wykształcenie muzyczne i zamiłowanie do czarnych brzmień zaowocowały niesamowitymi dźwiękami, które zdecydowanie wybijają się ponad przeciętną.

Oprócz Tede, wokalnie można usłyszeć kilku zaproszonych gości m.in. Kołcza, Kiełbasę, Psycho Stacha oraz co ciekawe – producenta Mateo.

Płyta Esende Mylffon zawiera 18 utworów w całości skomponowanych przez Mateo. Ponadto każdy nabywca oryginalnego nośnika odnajdzie ukryty utwór, który nie jest ujęty na okładce.

Płyta Esende Mylffon będzie dostępna w dwóch wersjach – czystej w pełni ocenzurowanej oraz brudnej zawierającej treści niecenzuralne.


Lista utworów

 1. Intro / Wstępizzlle
 2. Blask
 3. Hity na czasie
 4. Glokk
 5. Randka
 6. Air Max Classic
 7. Armia Wielkie Joł
 8. Zamknij Pysk
 9. Chory Pastor
 10. Szjeeea
 11. 21 Palec
 12. Klawizzlle
 13. Jeden wielki Buhh
 14. Zdzi-ro
 15. Nic za darmo/PLNY III
 16. O tak O!
 17. Jakby jutra miało nie być
 18. Esende Mylffon


blog comments powered by Disqus