Rise Up

okładka
Info
Rok wydania: 4/2010
Zespół: Cypress Hill

Cypress Hill (raperzy B-Real i Sen Dog, DJ Muggs oraz Eric Bobo) to jeden z najpopularniejszych i najważniejszych zespołów hiphopowo-rockowych w historii muzyki. Grupa sprzedała ponad 18 milionów krążków na całym świecie i może się poszczycić licznymi hitami na szczytach list przebojów, a także wielomilionową rzeszą fanów.

Wszyscy fani Cypress Hill musieli czekać na Rise Up całe sześć lat. Wydany w 2004 roku album Till Death Do Us Part pozostawił wspomnianych fanów z lekkim niesmakiem i jednym wielkim hitem, który grały praktycznie wszystkie szanujące się stacje radiowe w Polsce, czyli What's your number.

Album Rise Up to kolejne wydawnictwo zespołu po Till Death Do Us Part z 2004 roku, powstało w ciągu ostatnich trzech lat w należącym do B-Reala studiu nagraniowym The Temple w Los Angeles.

To solidne wydawnictwo, które pozwala wierzyć, że droga wybrana przez muzyków z Cypress Hill zaczyna prezentować nam coraz lepsze widoki na przyszłość. Krążek Rise Up to przebojowy album, który jak stary mistrz niczym nie zaskakuje, ale poziom trzyma.


Lista utworów

 1. Young De - It Ain't Nothin'
 2. Light It Up
 3. Tom Morello - Rise Up
 4. Get It Anyway
 5. Evidence And Alchemist - Pass The Dutch
 6. Bang Bang
 7. K.U.S.H.
 8. Get 'Em Up
 9. Mike Shinoda - Carry Me Away
 10. Daron Malakian - Trouble Seeker
 11. Day Destroys The Night / Everlast
 12. I Unlimited
 13. Armed / Dangerous
 14. Tom Morello - Shut 'Em Down
 15. Marc Anthony And Pitbull - Armada Latina


blog comments powered by Disqus