Show No Mercy #15

patronat gildii logo
Data: 15 marca 2008
Miejsce: Klub Progresja ul. Kaliskiego 15a 01-476 Warszawa
Strona oficjalna: http://www.shownomercy.pl
Organizator: Show No Mercy Crew


Zagrają:

Chimaira (USA)
Pierwszy i jedyny koncert w Polsce!

Maroon (Niemcy)

The Sorrow (Austria)

Dead Shape Figure (Finlandia)

Wejście od godz. 18.00
Start o godz. 19.00
Bilety: 55 zł - przedsprzedaż (sieci Shortcut.pl // w salonie „Traffic” – ul. Bracka 25 // w klubie „Progresja” // w sklepach Frontline na ul.Śniadeckich 22 oraz Adrenalina w centrum handlowym „Blue City”). Przedsprzedaż rusza 18 lutego! 65 zł - w dniu koncertu

Więcej o imprezach Show No Mercy dowiesz się na stronach:
www.shownomercy.pl
www.myspace.com/snm_gigs

Impreza objęta jest patronatem medialnym portalu Gildia.pl.

Czym jest Show No Mercy?

"SNM to wspólna inicjatywa kilku przyjaciół, dla których muzyka nie jest jedynie dodatkiem do codzienności. Jest ona dla nas drugim życiem – czymś, co kochamy i czujemy. Nie gramy w żadnych zespołach (ponieważ albo nie mamy talentów muzycznych albo jeszcze o nich nie wiemy?) dlatego postanowiliśmy przysłużyć się w inny sposób muzyce hard-core'owo/metalowej. Nasze imprezy chcemy organizować cyklicznie (co około 2 miesiące), w Warszawie, za każdym razem prezentując wszystko to co scena hard-core ma najlepsze do zaoferowania."

W jakim celu istnieje Show No Mercy?

"Naszym głównym celem jest uświadomienie jak największej liczbie ludzi, że istnieje coś takiego jak kultura Hard-Core. HC to nie tylko muzyka to także ideały, które ze sobą niesie, oraz głębokie, przemyślane i skłaniające do refleksji przesłanie. HC to także grono niezwykle zdolnych, ciekawych i kreatywnych ludzi tworzących w „undergroundzie” własne wydawnictwa, własne pisma, uprawiających ekstremalne sporty, walczących o prawa zarówno ludzi jak i zwierząt. To także ruch Straight Edge, droga, której istotą jest życie w trzeźwości – odrzucenie używek, bycie wegetarianinem albo veganinem. Chcemy, by młodzi ludzie otworzyli oczy, nie wchłaniali wszechobecnego „różowego”, płytkiego popu, który jest sztuczny, wykreowany i nieszczery.
Pragniemy także pokazać jak największej liczbie ludzi, młode i zdolne zespoły (z całej Polski) w towarzystwie gości z zagranicy, dla których występ na naszej imprezie jest także doskonałą formą promocji. Chcemy by każdy zespół czuł się u nas wyjątkowo, by dostał wszystko, co najlepsze (klub, nagłośnienie, posiłek, nocleg itp.)."

Dlaczego akurat  Show No Mercy?

"Ponieważ chcemy, by była to impreza dla każdego: począwszy od osoby, która jest po raz pierwszy na tego typu imprezie poprzez osobę, która powoli poznaje tę kulturę oraz po „wyjadaczy”, którzy od lat uczestniczą w życiu „sceny”. Chcemy, by każdy się dobrze u nas czuł i wyszedł z klubu mając uśmiech na twarzy. Zawsze na naszych imprezach prezentujemy kapele grające różne odmiany mocnej muzyki po to, by każdy znalazł coś dla siebie."

WWW: www.shownomercy.pl
Profil MySpace: www.myspace.com/snm_gigs
blog comments powered by Disqus