Audiowizje Festiwal 2013

patronat gildii logo
Czas trwania: 11 kwietnia 2013 - 14 kwietnia 2013
Miejsce: Toruń,
Strona oficjalna: http://www.facebook.com/Audiowizje

Druga odsłona Audiowizje Festival 2013 odbędzie się w dniach 11-14 kwietnia m.in. w Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu", które jest sercem festiwalu, a także w klubach festiwalowych - Carpe Diem, Dwa Światy, Od Nowa, Kawalerka, Cafe Draże - i Planetarium. Pod dachem naszego festiwalu chcemy zebrać nie tylko muzyków, ale także fotografów, filmowców, artystów, performerów i naukowców. Wśród najważniejszych aktywności wydarzenia trzeba wymienić - koncerty, pokazy audiowizualne, wykłady, spotkania, panele dyskusyjne, warsztaty, czy wystawy. Planujemy występy artystów wizualnych - vj-ów, performerów, twórców teledysków, komiksów i muzyki do gier - tu Audiowizje Festival będzie pierwszym polskim festiwalem rozwijającym tę tematykę.

Sekcja Muzyki Do gier

Audiowizje Festival to innowacyjne wydarzenie skierowane także do twórców muzyki do gier. Jesteśmy w stałym kontakcie ze środowiskiem growym, dzięki partnerowi gamemusic.pl. Wśród kompozytorów, którzy potwierdzili swój udział można wymienić: Adama Skorupę, Marcina Przybyłowicza, Arkadiusza Reikowskiego, i wielu innych. Jest to pierwszy w Polsce festiwal rozwijający tę tematykę. Odbędą się panele dyskusyjne z udziałem twórców, wydawnictw i gości.

Sekcja teledysku i prezentacji

Ponadto na festiwalu pojawi się wielu artystów z branży muzycznej i filmowej - m.in. Krzysztof Skonieczny (twórca teledysków Hey, Myslovitz, Brodki i in.) czy Jacek Kościuszko (toruński twórca wideoklipów).

Sekcja Komiksu

Chcemy stworzyć specjalny blok tematyczny i panel traktujący o komiksie w szerokim zakresie. Zaprosiliśmy także Revv, Chatę Wuja Freda - na panel komiksu blogowego w internecie.

Koncerty, wystawy, inne...

Organizatorzy
blog comments powered by Disqus